Optika Verde sa nachádza v Martine na námestí na ul. M.R.Štefánika 58 v bývalých priestoroch kníhkupectva Martinus. Už viac ako 20 rokov sa staráme o váš dokonalý zrak.

ČO PRE VÁS MÔŽEME UROBIŤ:

VYŠETRENIE ZRAKU

Bolieva vás hlava? Máte problémy s čítaním malého textu alebo pozeraním do diaľky? Zastavte sa u nás a my vám vyšetríme zrak na počkanie. Nemusíte sa objednávať k lekárovi ani dlho čakať na termín. Zuzka, naša diplomovaná optometristka sa postará aby ste zrazu videli lepšie.

VÝBER SPRÁVNYCH DIOPTRIÍ

Podľa vášho povolania, podľa vašich potrieb a testovaním zraku vám pomôžeme s výberom správnych dioptrií tak, aby pomohli vášmu zraku.

POMOC PRI VÝBERE PERFEKTNÉHO OKULIAROVÉHO RÁMU

Neváhajte a navštívte našu predajňu v bývalých priestoroch kníhkupectva Martinus a presvedčte sa na vlastné oči, že u nás si vyberie naozaj každý. Členovia nášho tímu vám poradia, ktoré okuliarové rámy vám sadnú najviac.

VÝBER SPRÁVNEHO TYPU SKIEL

Pri výrobe nových okuliarov netreba zabúdať na správny výber typu skiel, ktoré ochráni vaše oči pred odrazmi alebo škodlivým UV žiarením, pomôže pri šoférovaní, ktorý sa nebude rosiť alebo sa na slnku bude stmavovať aby sa vám lepšie pozeralo. Radi vám odovzdáme naše poznatky a postrehy z viac ako 17 ročnej praxe.

SLNEČNÉ DIOPTRICKÉ OKULIARE

Vedeli ste, že aj slnečné okuliare môžu mať dioptrické sklá? Vedeli ste, že farebne tónované sklá vám môžu pomôcť pri športe? Či už lyžujete, bicyklujete, venujete sa golfu alebo vám tradičné stmievacie dioptrické okuliare nestačia u nás nájdete okuliare presne pre Vás. Zastavte sa u nás a radi vám poradíme s výberom tých najlepších dioptrických slnečných okuliarov

NOVÉ DIOPTRICKÉ OKULIARE

Vyrábame priamo v priestoroch Optiky Verde a môžu byť hotové už o pár dní, pretože ich nikam nemusíme posielať. Nové okuliare vám vybrúsime z tých najkvalitnejších skiel, ktoré nestratia svoju optickú kvalitu ani po dlhom čase. Nové sklíčka vám vsadíme do vášho okuliarového rámu a pripravíme na prevzatie zväčša už do 3 pracovných dní.

ZHOTOVENIE DIOPTRICKÝCH OKULIAROV:

 • okuliare do diaľky
 • okuliare na čítanie, resp. na blízko
 • bifokálne okuliare (do diaľky + na blízko)
 • multifokálne okuliare (diaľka, stredné vzdialenosti, blízko)
 • pracovné, tzv. kancelárske okuliare (práca s počítačom + na blízko)
 • dioptrické slnečné okuliare

 

Doba zhotovenia okuliarov záleží od ich zložitosti. Jednoduché zákazky(okuliare do diaľky alebo na čítanie) môžu byť zhotovené na počkanie, resp. do 3 pracovných dní. Zložitejšie (bifokál, multifokály a pracovné okuliare) trvajú maximálne 10-14 pracovných dní.

PORADENSTVO PRI VÝBERE:

 • okuliarových rámov
 • dioptrických šošoviek (skiel)
 • doplnkového tovaru (napr. slnečných okuliarov)

 

MERANIE ZRAKOVEJ OSTROSTI:

 • priamo v predajni očnej optiky
 • za pomoci prístrojového vybavenia (autokeratometer + LCD optotyp)
 • následné individuálne odskúšanie nameranej korekcie (dioptrií) očným optikom a optometristom

 

Doba zhotovenia okuliarov záleží od ich zložitosti. Jednoduché zákazky(okuliare do diaľky alebo na čítanie) môžu byť zhotovené na počkanie, resp. do 3 pracovných dní. Zložitejšie (bifokál, multifokály a pracovné okuliare) trvajú maximálne 10-14 pracovných dní.

Neváhajte nás kontaktovať telefonicky 043 / 42 22 225